מרכזי גמילה פרטיים

//מרכזי גמילה פרטיים

מרכזי גמילה פרטיים

מרכזי גמילה פרטיים מאפשרים למכור מסמים או אלכוהול להשתחרר מהתמכרות זו וליהנות מחיים יפים יותר. מרכזים אלו מעניקים שירות וטיפול על ידי צוות מקצועי, כשחלק ניכר מהטיפול כולל הבנה של נסיבות החיים שהובילו להתפתחותה של ההתמכרות. המרכז הרפואי רנסאנס-וקיטוריה, הינו מרכז לגמילה מאלכוהול וסמים. הטיפולים אשר הוא מעניק למטופלים, משלבים טיפול קליני, טיפול תרופתי וטיפול על ידי פסיכיאטרים. מרכז זה כולל צוות מקצועי עם שנים של ניסיון בתחום, המעניק את הטיפול המתאים ביותר בעבור המכור וסוג ההתמכרות שלו.

מהם השירותים של מרכזי גמילה פרטיים

מרכזי גמילה פרטיים הם הפתרון הנכון והטוב ביותר בעבור מכורים אשר הבינו כי הגיע הזמן להיפטר מההתמכרות שלהם. הם מעניקים שירותים וטיפולים שונים על מנת להצליח לשחרר את המכור מהסמים או האלכוהול. כדי להבין היטב את נושא זה, נבחן את השירותים אשר מרכזי גמילה פרטיים מעניקים למטופלים:

  • השלב הראשון הינו ראיון אישי עם המשפחה ומכור, על מנת לברר מהו מצבו, מה רמת התמכרות וכדומה. מרכז מקצועי יבקש לראות את טפסים ומסמכים בריאותיים של המטופל כדי להבין כיצד ניתן לטפל בו בצורה הטובה ביותר. בנוסף לכך, מרכז גמילה יספר על עצמו, על הצוות אשר הוא כולל ויסביר על כל הפרטים הרלוונטיים לגבי האשפוז במקום. לאחר מכן, המכור יעבור אבחון על ידי צוות מקצועי, בכדי שיבנו עבורו תכנית שיקום מתאימה.
  • השלב השני כולל את התחלת התכנית אשר הצוות המקצועי בנה בעבור המכור. יש לדעת שלא כל מרכז מציע פעילויות המותאמות לכולם. על כן, מומלץ לבחור במרכז גמילה אשר בעלי מקצוע מומחים בתחום גמילה מסמים או אלכוהול ישלבו תכנית מותאמת אישית בעבור המכור.
  • תחילת האשפוז עתידה להיות לא קשה בעבור המכור ועליו להיות מוכן לכך מראש. מעבר לכך חשוב לוודא כי מרכז הגמילה בו תבחרו מחזיק בניסיון מספק, עובד ברישיון ובמסגרת החוק. יש לבדוק כי מכון הגמילה אכן מקפיד על דיסקרטיות על מנת לא להקשות על המטופל.

האם מותר לבוא לבקר מטופל במרכז גמילה פרטי?

 ניתן לבקר מטופל במידה והוא קרוב משפחה מדרגה ראשונה. עם זאת, יש לתאם מראש פגישה עם המטופל על ידי הצוות של מרכז הגמילה.

By | 2019-03-12T11:51:10+00:00 מאי 4th, 2019|Uncategorized|0 Comments
callnow