מרכזי גמילה מאלכוהול במרכז

//מרכזי גמילה מאלכוהול במרכז

מרכזי גמילה מאלכוהול במרכז

תהליך גמילה מאלכוהול אינו קל ועלול להיות לא נעים בעבור מטופלים רבים. יצירת תלות באלכוהול, בסמים או בכל דבר אחד הינה תופעה שנובעת מתהליכים פיזיים ונפשיים אשר אדם עובר בחייו. מרכזי גמילה מאלכוהול במרכז מאפשרים למכורים להיגמל מתלות זו ולשפר את רמת החיים שלהם. רנסאנס-ויקטוריה הינו מרכז רפואי לגמילה מאלכוהול וסמים הפועל בעזרתו של צוות מקצועי עם ניסיון רב בתחום. צוות זה מורכב מרופא – פסיכיאטר, עובדת סוציאלית, רופא כללי ומדריכים חברתיים. מדריכים אלה עברו הכשרה מיוחדת על מנת להעניק למכורים את הטיפולים הטובים ביותר עבורם.

 

שלבים שונים של מרכזי גמילה מאלכוהול במרכז

תהליך הגמילה מאלכוהול אינו פשוט ולעיתים יכול להמשך זמן רב. על מנת לקבל את הטיפולים הטובים ביותר שיבטיחו את הצלחת הגמילה, מומלץ לבחור במרכז אשר מעניק שירותים מקצוענים על ידי צוות מתאים. המשיכו לקרוא וגלו את השלבים השונים הכוללים גמילה מאלכוהול במכון גמילה. תהליך זה מורכז משלושה שלבים המשמעותיים להצלחת שיקום המטופל:

  • השלב הראשון הינו השלב הפיזי, הוא נמשך בדרך כלל בין 21 ימים לחודש. שלב זה מלמד את המכור כיצד הוא יכול להתמודד עם היום יום ללא שתיית אלכוהול כלל ומהן הסיבות אשר בגינן התמכר לתלות זו. השלב הפיזי הינו הקשה ביותר עבור מכורים מכוון שהינו מלווה בתסמינים פיזיולוגיים כגון, התכווצויות שרירים, רעד, דפיקות לב ועוד. ככל שהגיל של המכור מבוגר יותר, הקשיים וכאבים יהיו חזקים יותר.
  • השלב השני של גמילה מאלכוהול נקרא שלב התאוששות. גם כאן המטופל חש בקשיים וצריך להתמודד עם רגשות חדשות. למשל הוא צריך ללמוד כיצד מתמודדים עם כאבים פיסיים ונפשיים, דיכאון או צרות החיים בלי שתיית אלכוהול. זהו שלב בו המטופל אינו סובל פיזית אך לומד לחיות בלי תלות זו.
  • השלב האחרון והשלישי מלמד את המטופל לא לחזור להתמכרות שלו. עליו יהיה להבין את העבר שלו על מנת לא לחזור על אותן הטעויות.

 

עלות טיפול גמילה מאלכוהול

כל מקרה הינו שונה והמחיר תלוי בו, בטיפולים ובזמן הנדרש על מנת להגיע להצלחת גמילה האלכוהול. קבעו פגישת התייעצות ושמעו על המחירים אשר יכול להציע לכם מכון הגמילה רנסאנס-ויקטוריה.

By | 2019-03-12T11:48:21+00:00 מאי 1st, 2019|Uncategorized|0 Comments
callnow