סוגי סמים

 • אקסטזי

  אקסטזי

  קסטזי הוא סם פסיכואקטיבי סינתטי (מלאכותי) נפוץ במיוחד ממשפחת האנטקטוגנים, ששמו המדעי ‎3,4-methylenedioxy-N-methylamphetamine ובקיצור MDMA. לאקסטזי כינויים נוספים רבים כגון "אקסטה", E ,XTC, "אדם" (Adam), "סם האהבה" ועוד

 • מריחואנה

  מריחואנה

  קנאביס (או קנבוס) הוא סם פסיכואקטיבי-פסיכדלי המופק מחלקים של הצמח קנאביס סאטיבה. מהצמח מופקים מריחואנה וחשיש, שהשימוש בהם הוא בדרך של עישון, אידוי או אכילה. הקנאביס מוגדר במדינות רבות כסם שייצורו, מכירתו

 • מתאדון

  מתאדון

  מתאדון (methadone) - סם נרקוטי מלאכותי החוסם השפעות של סמים אחרים. משמש לעיתים בטיפול בהתמכרות להרואין. המתאדון ניטל דרך הפה בבליעה והשפעתו ממושכת וכך מושג דיוק במינון הנצרך וכן צריכה בפרקי זמן ארוכים זאת בשונה מההרואין שנצרך בדרך..

 • הרואין

  הרואין

  הרואין (Heroin , diacetylmorphine) הוא סוג של סם, בן למשפחת האופיאטים. האופיאטים שייכים לקבוצת הסמים המדכאים (depressants, downers) את הפעילות של מערכת העצבים המרכזית. הם משמשים ברפואה כמשככי כאבים חזקים במיוחד.

 • קוקאין

  קוקאין

  קוקאין - אלקלואיד, סם ממכר ביותר, המופק מעלי צמח הקוקה, שגדל בעיקר בדרום אמריקה באזורים ההרריים של קולומביה, בוליביה ופרו. עלי הקוקה נקטפים, מושרים בחומר אתרי כמו טינר או אתר אחר. לאחר ההשריה העלים מיובשים ומהם ניתן להכין את האבקה הלבנה הגבישית של הקוקאין.

קבלת ייעוץ חינם

מלא את הפרטים שלך ותוך זמן קצר עובד מרכז רפואי יחזור אליך טלפונית